Broszury - parametry

Informacje dodatkowe

Broszura:

Od ponad dwudziestu lat działamy w branży drukarskiej. Przez ten czas wyspecjalizowaliśmy się w produkcji wielu materiałów graficznych dla naszych klientów. Wiele z nich wykonujemy techniką zwaną druk offsetowy. Między innymi drukujemy plakaty na zamówienie. Klient może dokonać wyboru, jakie wymiary ma mieć zamówiony plakat, ile sztuk zamawia i jaka ma znajdować się na nim grafika. Przygotowujemy także profesjonalne wizytówki firmowe. Drukowane na dobrej jakości papierze mogą być jedno lub dwustronne. Bardzo dużą popularnością cieszą się produkowane przez nas notesy spiralowane. Dzieje się tak, ponieważ są one doskonałym gadżetem dla pracowników i klientów. W swej ofercie posiadamy także katalogi w dwóch rodzajach: klejone oraz spiralowane. Sprawdzają się one doskonale na wszelkiego rodzaju targach i wystawach, by pochwalić się osiągnięciami firmy w estetyczny i profesjonalny sposób. Częstym zamówieniem składanym przez naszych Klienów jest druk ulotek reklamowych. W zależności od wyboru klienta, ulotki drukujemy na konkretnym rodzaju papieru oraz w formacie wybranym przez zamawiającego.

Na wszystkich wyżej wspominanych oraz wielu innych oferowanych przez nas produktach istnieje możliwość umieszczenia logo danej firmy lub dowolnej grafiki z tekstem. Wszystkie te elementy ustalane są na etapie projektu.

Wszystkie nasze produkty są estetyczne, wykonane z materiałów wysokiej jakości i przy użyciu najnowszych technik. Stanowią one doskonałą wizytówkę firmy i pozawalają promować swoją markę w sposób nowoczesny i skuteczny.

Pliki pomocy
Drukuj kalkulację
Informacje:
Czas druku:
Wybrany produkt
Broszury
Termin dostawy
Koszt wysyłki
zaufali nam
płatność
nasze konto facebook