Długopisy z grawerem

Informacje dodatkowe

Zdjęcia produktów znajdują się poniżej - kliknij "podgląd produktu"

Długopisy z grawerem w naszej firmie: Cosmo, Bond, Moii i inne:

  Na krajowym rynku usług graficznych nasza firma znana jest także jako producent gadżetów reklamowych takich jak, np. długopis z grawerem. W nasze ofercie posiadamy długopisy w wielu kolorach do wyboru oraz osiem rodzajów -  Cosmo, Cosmo touch pen, Bond, Bond touch pen, Moii, Moii touch pen, Fit oraz Zen. Wszystkie długopisy są bardzo eleganckie i wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Długopisy z grawerem: dobry pomysł na prezent i skuteczne narzędzie marketingowe

Jest to interesujące narzędzie reklamowe, które może być z powodzeniem stosowane jako upominki dla ważnych klientów lub element większej akcji marketingowej. Niezależnie od celu taki upominek spowoduje miłe skojarzenia z ofiarodawcą i z firmą, którego logo widnieje na długopisie. Kolorowe długopisy to bardzo skuteczne narzędzie marketingowe.

Jak powstają długopisy z grawerem?

Nasze długopisy ozdabiamy przy pomocy techniki tak zwanego grawerowania laserowego. Jest to nowoczesna i bardzo efektowna metoda pracy. Dzięki oprogramowaniu komputerowemu sterującym pracą maszyny grawerskiej, mamy możliwość otrzymania estetycznych wzorów wysokiej jakości. Sposób pracy tej maszyny polega na wypaleniu warstwy koloru danego długopisu. W miejscu wypalenia pozostaje srebrno-biały napis w brzmieniu ustalonym przez klienta. Napis może zostać wygrawerowany tylko na jednej stronie lub z obu stron długopisu. Poza nazwą firmy możliwe jest wygrawerowanie logo lub dodatkowego tekstu, np. numeru telefonu lub adres strony www.

    Oferowane przez nas długopisy z grawerem posiadają wiele zalet. Cena ich jest bardzo atrakcyjna, a wielość wzorów i kolorów pozwala na wybór odpowiedniego do prowadzonej działalności, kolorów naszej firmy oraz innych upodobań.

Pliki pomocy
Drukuj kalkulację
Informacje:
Czas druku:
Wybrany produkt
Długopisy z grawerem
Termin dostawy
Koszt wysyłki
zaufali nam
płatność
nasze konto facebook