Długopisy zreklamowe z nadrukiem

Informacje dodatkowe

Zdjęcia produktów znajdują się poniżej - kliknij "podgląd produktu"

Długopisy z grawerem w naszej firmie: Cosmo, Bond, Moii i inne:

  Na krajowym rynku usług graficznych nasza firma znana jest także jako producent gadżetów reklamowych takich jak, np. długopis z grawerem. W nasze ofercie posiadamy długopisy w wielu kolorach do wyboru oraz osiem rodzajów -  Cosmo, Cosmo touch pen, Bond, Bond touch pen, Moii, Moii touch pen, Fit oraz Zen. Wszystkie długopisy są bardzo eleganckie i wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Długopisy z grawerem: dobry pomysł na prezent i skuteczne narzędzie marketingowe

Jest to interesujące narzędzie reklamowe, które może być z powodzeniem stosowane jako upominki dla ważnych klientów lub element większej akcji marketingowej. Niezależnie od celu taki upominek spowoduje miłe skojarzenia z ofiarodawcą i z firmą, którego logo widnieje na długopisie. Kolorowe długopisy to bardzo skuteczne narzędzie marketingowe.

Jak powstają długopisy z grawerem?

Nasze długopisy ozdabiamy przy pomocy techniki tak zwanego grawerowania laserowego. Jest to nowoczesna i bardzo efektowna metoda pracy. Dzięki oprogramowaniu komputerowemu sterującym pracą maszyny grawerskiej, mamy możliwość otrzymania estetycznych wzorów wysokiej jakości. Sposób pracy tej maszyny polega na wypaleniu warstwy koloru danego długopisu. W miejscu wypalenia pozostaje srebrno-biały napis w brzmieniu ustalonym przez klienta. Napis może zostać wygrawerowany tylko na jednej stronie lub z obu stron długopisu. Poza nazwą firmy możliwe jest wygrawerowanie logo lub dodatkowego tekstu, np. numeru telefonu lub adres strony www.

    Oferowane przez nas długopisy z grawerem posiadają wiele zalet. Cena ich jest bardzo atrakcyjna, a wielość wzorów i kolorów pozwala na wybór odpowiedniego do prowadzonej działalności, kolorów naszej firmy oraz innych upodobań.

 

Zamów długopisy reklamowe z dowolnym nadrukiem w naszej drukarni internetowej

 

Spersonalizowane długopisy z grawerem to doskonały sposób na dodanie prestiżu firmie. Tego typu piśmiennicze artykuły to jedne z najpraktyczniejszych i najpopularniejszych upominków reklamowych, które mogą być wręczane klientom czy kontrahentom biznesowym. Są eleganckie, wykonane z dbałością o detale, solidne i wytrzymałe. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej oraz dostępności wielu rodzajów długopisów można bez problemu dopasować zamawiany produkt do stylu przedsiębiorstwa.

 

Cosmo, Cosmo touch pen, Bond, Bond touch pen, Moii, Moii touch pen, Fit czy Zen? – postaw na ponadczasowe długopisy z grawerem!

Artykuły piśmiennicze, choć z pozoru banalne, odgrywają ogromną rolę w budowaniu wizerunki firmy. Jeśli więc szukasz reklamowych gadżetów, które sprawią, że Twoja marka zapisze się w świadomości klienta – zamów długopisy z dowolnym grawerem lub nadrukiem. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Pliki pomocy
Drukuj kalkulację
Informacje:
Czas druku:
Wybrany produkt
Długopisy z grawerem
Termin dostawy
Koszt wysyłki

Galeria produktu

długopisy cosmo z grawerem 26 kolorów
długopisy cosmo touch pen z grawerem 8 kolorów
zaufali nam
płatność
nasze konto facebook