Plakaty - Drukarnia internetowa

Informacje dodatkowe

Drukarnia internetowa: plakaty i znacznie więcej

Od ponad dwudziestu lat działamy w branży drukarskiej. Przez ten czas wyspecjalizowaliśmy się w produkcji różnego rodzaju materiałów graficznych dla naszych Klientów. Wiele z nich wykonujemy techniką zwaną drukiem offsetowym. Drukujemy między innymi plakaty na zamówienie. Klient może dokonać wyboru, jakie wymiary ma mieć zamówiony plakat, ile sztuk chce zamówić oraz jaka ma znajdować się na nim grafika. Przekonaj się, jak wiele zalet ma druk plakatów online!

Wizytówki, notesy i inne materiały graficzne

Oprócz plakatów przygotowujemy także profesjonalne wizytówki firmowe. Drukowane na dobrej jakości papierze mogą być jedno- lub dwustronne. Bardzo dużą popularnością cieszą się produkowane przez nas notesy spiralowane. Wynika to przede wszystkim z funkcjonalności tego gadżetu dla pracowników czy klientów. W ofercie mamy również katalogi w dwóch rodzajach: klejone oraz spiralowane. Sprawdzają się one doskonale na wszelkiego rodzaju targach czy wystawach, gdzie warto pochwalić się osiągnięciami firmy w estetyczny, a przy tym profesjonalny sposób.

Druk plakatów i ulotek online

Częstym zamówieniem składanym przez naszych Klienów jest druk ulotek reklamowych. W zależności od wyboru Klienta ulotki drukujemy na konkretnym rodzaju papieru oraz w formacie wybranym przez zamawiającego. Na każdym plakacie, wizytówce, notesie, katalogu czy ulotce możliwe jest umieszczenie logo wraz z dowolną grafiką i tekstem, a wszystkie te elementy ustalane są na etapie zamówienia projektu. Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty są estetyczne, wykonane z materiałów wysokiej jakości i przy użyciu najnowszych technik. Stanowią one doskonałą wizytówkę firmy, a tym samym pozawalają promować markę w sposób nowoczesny i skuteczny.

Szukasz drukarni internetowej, która zrealizuje zamówienie na wysokiej jakości plakaty dla Twoich współpracowników? Zależy Ci na ekspresowym wykonaniu zlecenia? Wybierz nakład, rodzaj papieru, ewentualne uszlachetnienie oraz to, czy druk ma być jedno- czy dwustronny. Zapraszamy do Gitdruk.pl!

Pliki pomocy
Drukuj kalkulację
Informacje:
Czas druku:
Wybrany produkt
Plakaty
Termin dostawy
Koszt wysyłki
zaufali nam
płatność
nasze konto facebook