Plakaty wielkoformatowe

Informacje dodatkowe

Plakaty wielkoformatowe

Plakaty wielkoformatowe to prosta oraz niedroga forma ogłoszenia, reklamowania produktu, wydarzenia bądź akcji promocyjnej. Plakat w wielkim formacie daje duże możliwości eksponowania treści i dotarcia do odbiorców. Co więcej, może pełnić rolę zarówno długotrwałego, jak i krótkotrwałego nośnika reklamy. Znajduje zastosowanie w takich miejscach jak wystawy, wiaty przystankowe, witryny sklepowe, kina czy teatry. Wszystkim Klientom zainteresowanym wykonaniem solidnych oraz wytrzymałych plakatów wielkoformatowych polecamy profesjonalne i kompleksowe usługi naszej drukarni online!

Druk plakatów wielkoformatowych

Nasza oferta została stworzona z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających Klientów – m.in. właścicieli przedsiębiorstw różnych branż, kin, teatrów czy organizatorów wydarzeń kulturalnych. Plakaty wielkoformatowe wykonujemy na wysokiej jakości papierze satynowym o gramaturze 135 g. Proponujemy druk w czterech formatach – A0 (841x1189 mm), A1 (594x841 mm), B0 (1000x1414 mm) oraz B1 (700x1000 mm). Koszt druku uzależniony jest od wybranego formatu plakatu oraz wielkości nakładu. Zlecenia na drukowanie plakatów wielkoformatowych przyjmujemy drogą internetową: zamówienie online jest realizowane u nas w mniej niż 48 godzin, a następnie wysyłane do Klienta.

Gitdruk.pl – zaufaj sprawdzonej drukarni online!

W branży reklamowej działamy już od 20 lat, dzięki czemu dysponujemy odpowiednim doświadczeniem, wiedzą oraz umiejętnościami, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy profesjonalny druk plakatów wielkoformatowych na wysokiej klasy papierze w różnych formatach. Realizujemy zlecenia zróżnicowane pod kątem nakładu, co sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego Klienta. Zapewniamy przejrzystość wszystkich etapów zlecenia, przystępne ceny oraz krótki czas realizacji. Gitdruk.pl to najtańsza drukarnia internetowa, która podejmuje się nawet najcięższych zleceń. Zapraszamy do współpracy!

Pliki pomocy
Drukuj kalkulację
Informacje:
Czas druku:
Wybrany produkt
Plakaty Wielkoformatowe
Termin dostawy
Koszt wysyłki

Galeria produktu

wydruk wielkoformatowy
wydruk wielkoforamtowy plakat
plakaty dla firm
zaufali nam
płatność
nasze konto facebook