Teczki ofertowe z nadrukiem

Wybierz dodatki

Informacje dodatkowe

Teczki ofertowe:

Od ponad dwudziestu lat działamy w branży drukarskiej. Przez ten czas wyspecjalizowaliśmy się w produkcji wielu materiałów graficznych dla naszych klientów. Wiele z nich wykonujemy techniką zwaną druk offsetowy. Między innymi drukujemy teczki firmowe. Klient może dokonać wyboru, jakie wymiary ma mieć zamówiona teczka firmowe, ile sztuk zamawia i jaką grafikę nasza drukarnia internetowe powinna wydrukować na teczce.

 

Dlaczego warto mieć personalizowane teczki firmowe?

Teczki ofertowe to doskonały gadżet dla pracowników i miły gift dla klientów. Sprawdzają się one doskonale na wszelkiego rodzaju targach i wystawach, by pochwalić się osiągnięciami firmy w estetyczny i profesjonalny sposób. W zależności od wyboru klienta, teczki firmowe drukujemy na konkretnym rodzaju papieru oraz w formacie wybranym przez zamawiającego.

Jak nasza drukarnia internetowa realizuje zamówienia?

Na wszystkich oferowanych przez nas produktach istnieje możliwość umieszczenia logo danej firmy lub dowolnej grafiki z tekstem. Wszystkie te elementy ustalane są na etapie projektu. Zapraszamy do kontaktu, aby ustalić z nami sposób, w jaki nasza drukarnia internetowa ma ozdobić teczki firmowe.

Wszystkie nasze produkty są estetyczne, wykonane z materiałów wysokiej jakości i przy użyciu najnowszych technik. Stanowią one doskonałą wizytówkę firmy i pozawalają promować swoją markę w sposób nowoczesny i skuteczny.

Pliki pomocy
Drukuj kalkulację
Informacje:
Czas druku:
Wybrany produkt
Teczki ofertowe
Termin dostawy
Koszt wysyłki
zaufali nam
płatność
nasze konto facebook