Katalogi klejone - Tani druk

Informacje dodatkowe

Katalogi klejone — druk

Od ponad 20 lat działamy w branży drukarskiej. Przez ten czas wyspecjalizowaliśmy się w produkcji wielu materiałów graficznych dla naszych Klientów. Wiele z nich wykonujemy techniką zwaną drukiem offsetowym, z którego pomocą produkujemy m.in. katalogi klejone. Klient może dokonać wyboru, jakie wymiary ma mieć zamówiony produkt, ile sztuk zamawia i jaka ma znajdować się na nim grafika. To znakomity sposób na estetyczne zaprezentowanie oferty firmy i zachęcenie potencjalnych konsumentów do współpracy.

Profesjonalny druk katalogów — tanio

Oferta obejmuje druk katalogów klejonych wysokiej jakości. Sprawdzają się one doskonale na wszelkiego rodzaju targach i wystawach, by pochwalić się osiągnięciami firmy w estetyczny, profesjonalny sposób. Udostępniamy możliwość wykonania produktów w różnorodnych formatach, o objętości od kilkudziesięciu do nawet 300 stron. Podczas druku katalogów klejonych zapewniamy też wybór rodzaju papieru oraz uszlachetnienia okładki.

Nie tylko druk katalogów dla firm

Nasze usługi to nie tylko druk katalogów klejonych. Przygotowujemy także profesjonalne wizytówki firmowe — drukowane na dobrej jakości papierze mogą być jedno- lub dwustronne. Bardzo dużą popularnością cieszą się też produkowane przez nas notesy spiralowane. Dzieje się tak, ponieważ są one doskonałym gadżetem dla pracowników i konsumentów. Częstym zamówieniem składanym przez naszych Klientów jest druk ulotek reklamowych. W zależności od wyboru ulotki drukujemy na konkretnym rodzaju papieru oraz w formacie wybranym przez zamawiającego.

Druk katalogów klejonych z logo firmy

Na wszystkich wyżej wspominanych oraz wielu innych produktach, w tym katalogach klejonych, których drukiem się zajmujemy, istnieje możliwość umieszczenia logo danej firmy lub dowolnej grafiki z tekstem. Każdy element ustalany jest na etapie projektu. Nasze produkty są estetyczne, wykonane z materiałów wysokiej jakości i przy użyciu najnowszych technik. Stanowią one doskonałą wizytówkę firmy, pozwalając promować swoją markę w sposób nowoczesny oraz skuteczny. Zapraszamy do skorzystania z oferty druku katalogów klejonych!

Pliki pomocy
Drukuj kalkulację
Informacje:
Czas druku:
Wybrany produkt
Katalogi klejone
Termin dostawy
Koszt wysyłki
zaufali nam
płatność
nasze konto facebook