Notesy spiralowane

Wybierz dodatki

Informacje dodatkowe

 

Notesy reklamowe z nadrukiem

Prowadzisz własną firmę? Potrzebujesz wysokiej jakości gadżetów reklamowych, które będą zarówno praktyczne, jak i eleganckie? Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Oferujemy świetnie wykonane notesy z nadrukiem, które z powodzeniem będziesz mógł wykorzystać nie tylko do promocji swojego biznesu potencjalnym Klientom, ale również jako wyposażenie pracowników. Postaw na starannie stworzone notesy firmowe – powierz ich druk naszej drukarni już dziś!

Stylowe notesy w wielu formatach

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych oczekiwań Klientów, proponując możliwość wykonania notesów z nadrukiem aż w 5 rozmiarach. W Git Druk realizujemy zlecenia na druk notesów firmowych w formacie A6, A5, A4, DL, a także o wymiarze 98x98 mm na wysokiej jakości papierze 90gsm. Pamiętaj, że im większy wybierzesz nakład, tym niższa będzie finalna cena całej usługi. Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami już dziś!

Git Druk – eleganckie notesy reklamowe z nadrukiem

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem w zakresie tworzenia wyjątkowych realizacji. Każdy z produktów dopracowujemy w najdrobniejszym szczególe, aby móc oferować Klientom wyróżniające się najwyższą jakością niepowtarzalne notesy z nadrukiem. Wierzymy, że proponowane przez nas akcesoria reklamowe pozwolą Ci na skuteczną promocję firmy, a ponadto będą świetnym dodatkiem do wyposażenia każdego pracownika.

Starannie wykonane notesy z nadrukiem – tylko w Git Druk

Szukasz sprawdzonej drukarni, która zajęłaby się stworzeniem nietuzinkowych gadżetów reklamowych o wszechstronnym zastosowaniu? Cenisz sobie możliwość współpracy z godnym zaufania podwykonawcą? Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą! Proponujemy realizację nawet najbardziej wymagających zleceń obejmujących druk eleganckich notesów firmowych. Prześlij nam swój projekt, a z przyjemnością stworzymy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!

Pliki pomocy
Drukuj kalkulację
Informacje:
Czas druku:
Wybrany produkt
Notesy spiralowane
Termin dostawy
Koszt wysyłki
zaufali nam
płatność
nasze konto facebook