Ulotki reklamowe - Online

Wybierz dodatki

Informacje dodatkowe

Tanie drukowanie ulotek

Git Druk – internetowa drukarnia ulotek, plakatów, wizytówek, katalogów i innych elementów papierniczych, działa w branży drukarskiej od ponad 20 lat. Przez ten czas wyspecjalizowaliśmy się w produkcji wielu materiałów graficznych dla naszych Klientów, a nasza drukarnia ulotek online zdobyła popularność. Wiele z naszych wydruków wykonujemy techniką zwaną druk offsetowy. Klient może dokonać wyboru, jakie wymiary ma mieć zamówiona ulotka, ile sztuk zamawia i jaka ma znajdować się na niej grafika. Ulotki drukowane są na dobrej jakości papierze. Mogą być jedno lub dwustronne.

Drukowanie ulotek reklamowych, notesów, katalogów i wiele więcej

Bardzo dużą popularnością cieszą się produkowane przez nas notesy spiralowane. Dzieje się tak, ponieważ są one doskonałym gadżetem dla pracowników i Klientów. W swej ofercie posiadamy także katalogi w dwóch rodzajach: klejone oraz spiralowane. Sprawdzają się doskonale na wszelkiego rodzaju targach i wystawach, by pochwalić się osiągnięciami firmy w estetyczny i profesjonalny sposób. Częstym zamówieniem składanym przez naszych Klientów jest druk ulotek online. W zależności od wyboru Klienta, ulotki drukujemy tanio na konkretnym rodzaju papieru oraz w formacie wybranym przez zamawiającego, np. A5.

Skontaktuj się z naszą drukarnią ulotek online i zaprojektuj ulotkę z nami!

Wszystkie nasze produkty są estetyczne, wykonane z materiałów wysokiej jakości i przy użyciu najnowszych technik. Stanowią one doskonałą wizytówkę firmy i pozwalają promować swoją markę w sposób nowoczesny i skuteczny. Drukowanie ulotek reklamowych to nasza pasja, do której podchodzimy ze szczególnym zaangażowaniem. Sztab grafików dba o doskonałą estetykę każdego detalu. Oferowane przez nas broszury charakteryzuje też korzystna cena – zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta, dopasowując projekt i jego realizację do budżetu, jakim dysponuje.

 

Interesuje Cię druk ulotek? Poznaj nasz cennik!

Klientom, którzy się do nas zwracają, proponujemy rozbudowaną ofertę druku ulotek w zróżnicowanych cenach. Zaczynamy już od nakładu wielkości 50 sztuk, na 100 000 kończąc. Dokonując zamówienia na stronie, możesz wybrać format, rodzaj papieru, jego uszlachetnienie czy rodzaj zadruku. Nie musisz mieć własnego pomysłu – nasi specjaliści wykonają dla Ciebie również projekt graficzny lub pomogą Ci zrealizować Twoją wizję. Gwarantujemy konkurencyjny cennik usług.

Zaufaj specjalistom z drukarni internetowej – zamów ulotki w Git Druk

Ulotki są doskonałym nośnikiem wszelkiego rodzaju informacji. Niewielkie, poręczne – łatwo je dostarczyć do potencjalnego odbiorcy. W naszej drukarni ulotek online możesz zamówić dowolny format w dużym lub małym nakładzie, a także – różnorodnym wykończeniu. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my stworzymy dla Ciebie ulotkę reklamową, dzięki której wypromujesz usługę, przekażesz informacje o promocji w firmie, zaprosisz do skorzystania z pysznego menu, albo ogłosisz otwarcie nowego lokalu. Zadzwoń teraz i dowiedz się szczegółów!

Pliki pomocy
Drukuj kalkulację
Informacje:
Czas druku:
Wybrany produkt
Ulotki
Termin dostawy
Koszt wysyłki
zaufali nam
płatność
nasze konto facebook